Ana içeriğin başı

Kampanyalar

Motorlu Taşıtlar Verginizi HSBC Advantage ile 3 Taksit'te Ödeyin!

01 Ocak – 10 Şubat 2017 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Verginizi HSBC Advantage Kredi Kartı ile gib.gov.tr'den, İnternet Bankacılığı'ndan, 0850 211 0 111 Telefon Bankacılığı'ndan ya da HSBC Şubeleri’nden ödeyenlere 3 taksit fırsatı! 

Üstelik Euromaster servis noktalarında sunulan ücretsiz 11 Nokta Kontrolü hizmeti yanında, 4 lastiğiniz için Nitrojen gazı dolumu hediye! 

Motorlu Taşıtlar Verginizi ödemek için size en uygun seçeneğe hemen tıklayabilirsiniz:

*İnternet Bankacılığında " Ödemeler " menüsü altındaki "Motorlu Taşıt Vergisi" işlemi ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Koşulları

  • 01 Ocak – 10 Şubat 2017 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Verginizi HSBC Advantage Kredi Kartı ile gib.gov.tr'den, İnternet Bankacılığı'ndan, 0850 211 0 111 Telefon Bankacılığı'ndan ya da HSBC Şubeleri’nden ödeme yapanlar yararlanabilir.
  • Kampanyadan yararlanan müşterilerimizin ödemeleri ekstrelerine 3 eşit taksitte yansıtılacaktır.
  • 10 Şubat’a kadar gib.gov.tr’den, HSBC İnternet Bankacılığı’ndan, HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111’dan ya da HSBC Şubelerinden Motorlu Taşıtlar Vergisini 3 taksit imkanıyla ödeyen HSBC Advantage Kredi Kartı sahipleri, kampanyanın geçerli olduğu Euromaster Servis Noktalarında sunulan ücretsiz 11 Nokta Kontrolü hizmeti ve 4 lastik için hediye Nitrojen gazı dolumu fırsatından 31 Mart 2017 tarihine kadar faydalanabilirler.
  • Kampanyaya katılan Euromaster noktaları için tıklayın.
  • Yasal ödeme süresinden sonra yapılacak ödemelerde HSBC Advantage ile 3 taksit seçeneğinden faydalanacak ancak gecikme zammından etkilenecektir.
  • HSBC Advantage Kredi Kartı ile yapılan motorlu taşıt vergisi, trafik cezası ve idari para cezası ödemelerinde Advantage NakitPuan kazanımı ve kullanımı geçerli olmayacaktır.
  • Ticari ve Business Kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.