Ana içeriğin başı

İşe alımlarda personel ihtiyaçlarımıza göre deneyimli, deneyimsiz ve yeni mezunlar için farklı programlar uygularız.

Bu program kapsamında, yeni mezunların gerçek potansiyellerini fark etmelerini sağlayacak iş fırsatları yaratarak, HSBC küresel organizasyonuna katılabilecek geleceğin liderlerine ulaşmayı hedefleriz.

Tüm adaylarımızı genel yetenek, İngilizce, durumsal yargı testleri uygularız. Genç yeteneklerimizi, yaklaşık 1 yıl boyunca sınıf içi eğitimler, işbaşı eğitimleri ve mentorluk programı gibi farklı gelişim programları ile destekleriz.

 

HSBC’nin yenilikçi Talent Tree Staj Programıyla gençleri, bankacılık sektörünün kapılarını aralamaya davet ediyor, sadece teoride değil, pratikte de bir adım öne taşımaya hazırlanıyoruz.

Global bir ağda gerçek bankacılık tecrübesi ve liderlerle tanışma fırsatı yakalayıp, kapsamlı eğitim alarak bireysel gelişim programlarından yararlanmak isteyen genç yeteneklere HSBC’nin global bankacılık değerlerini, liderlik desteğini ve dinamik çalışma ortamını deneyimleyerek keşfetme fırsatı sağlıyoruz.

 

Virtualents Summer Student Programı ile öğrencilerin kişisel ve mesleki gelişimine katkı sağlamayı ve gençlerin, farklı seviyelerdeki yöneticilerimizden mentorluk almalarını hedefleriz. Tamamı online olarak gerçekleştirilen bu program sonunda öğrencilere katılım sertifikası vererek kariyerlerini destekleriz.

 

Bankacılık alanında kariyer yapmak isteyen öğrencilere yönelik kişisel ve teknik eğitimleri verdiğimiz online öğrenci gelişim programıdır. Toplam 5 haftalık program boyunca her hafta farklı konu başlıkları ile HSBC’li yöneticiler, eğitmenler, öğrenciler ile bir araya gelmektedir. Tamamı online olarak gerçekleştirilen bu program sonunda katılımcı öğrencilere katılım sertifikası verilir.