Ana içeriğin başı

Talent Tree Staj Programı Başlıyor!

HSBC'nin yenilikçi staj programıyla bankacılık sektörünün kapılarını arala. Talent Tree, seni sadece teoride değil, pratikte de bir adım öne taşıyacak. Gerçek dünya tecrübesi ve liderlerle tanışma fırsatı yakalayıp, kapsamlı eğitimler ve bireysel gelişim programlarından yararlanmak istiyorsan sen de hemen başvur, global bir ağda kariyer fırsatlarını yakala.

Hemen Keşfet

Çalışma Kültürümüz

HSBC Türkiye’de manifestomuzu hep birlikte yaşar ve yaşatırız, Değerlerimiz doğrultusunda ve manifestomuzun ışığında sürekli gelişimi destekleriz.

HSBC'de Yaşam

Biz HSBC’de hayatımızın genelinde iyi hissetmemiz, iyi olmamız ve keyifle yaşamamız için birçok alanda destekleniriz.

Ücret, Ödüllendirme ve Yan Haklar Politikamız

HSBC’de motivasyonumuzu artırmak ve potansiyelimizi ortaya çıkarmak için adil, dengeli, rekabetçi ve teşvik edici bir ücret anlayışı benimsenir, bunlar ödüllendirme ve yan haklar politikası ile desteklenir.

HSBC‘de Kariyer

HSBC'nin değerleri ile uyumlu bir işe alım yaklaşımını benimseriz. İş kollarının ihtiyaçlarını karşılayan yüksek kalitede ve farklılığa önem veren adayları bularak, seçme ve işe almayı destekleriz.

HSBC’de Gelişim ve Performans

HSBC’de her birimizin ayrı bir yetenek olduğu bilinir ve yeteneğimizin gelişimi, desteklenmesi için yöneticilerimiz önemli bir rol üstlenir. Bu süreci yakından takip ederek, bize en uygun fırsatlardan yararlanmamız için gerekli ortamı hazırlar.