Ana içeriğin başı

HSBC Advance Kredi Kartı

Her zaman her yerde ücretsiz 6'ya kadar taksit.

 

Siz de HSBC Advance dünyasına giriş yapın, Advance Kredi Kartı'na özel, tüm yurt içi tek çekim alışverişlerinizde ücretsiz 6'ya kadar taksit avantajından ve internetten yaptığınız alışverişlerde de %10 indirim fırsatından yararlanın!

HSBC Advance'in tüm ayrıcalıklarıyla hemen tanışmak için tek yapmanız gereken vadesiz hesabınızdan aylık toplam 500 TL ve üzerinde 1’i fatura olmak üzere 3 adet otomatik ödeme talimatı vermek! 

Özellikleri ve Kolaylıkları

Açıklamalar

  • Advance müşterisi olmak için vadesiz hesaptan biri otomatik fatura talimatı olmak üzere en az üç düzenli ödeme talimatı verilmeli ve bu talimatların aylık toplam en az 500 TL olarak ödenmesi gereklidir.
  • Tüm Advance avantajları talimatların toplam en az 500 TL tutarında ödenmesi durumunda bir sonraki aydan itibaren geçerlidir.
  • Kampanyalar, Advance müşteriler için Advance Kredi Kartı ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
  • İnternetten Advantage üye iş yerlerinde yapılan tek çekim işlemlerin %10’u iade edilecektir. İndirim 10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Her bir müşteri için iade tutarı işlemin yapıldığı ay için 20 TL ile sınırlıdır.
  • Ücretsiz taksit kampanyası, HSBC Advance müşteriler için ekstre tarihine kadar HSBC Advance Kredi Kartı ile yaptıkları 100 TL ile 10.000 TL arasındaki yurt içi tek çekim alışverişlerde geçerlidir. Müşteriler alışverişlerini HSBC İnternet Bankacılığı ve HSBC Telefon Bankacılığı aracılığıyla 3, 4, 5 veya 6 taksite bölebilirler. Yemek, gıda, benzin, telekom, kozmetik, kuyumculuk, doğrudan pazarlama ve ofis malzemeleri kapsam dışındadır. Elektronik eşya ve bilgisayar alımları sadece 3 taksite bölünebilir. Müşteri taksitlendirmek istediği her işlem için ayrı talep iletmelidir.
  • HSBC Advance müşteri statüsündeki Advance Kredi Kartı sahipleri, kartlarını son 3 ayda en az bir kez kullandılarsa veya kartlarına son 2 ayda sahip oldularsa, kendileri indirimli giriş ücreti ile 75 TL ödeyerek, misafirleri için ise kişi başı 95 TL ödeyerek Lounge'dan faydalanabilirler. Belirtilen koşulları sağlamayan ya da Advance müşteri statüsünde olmayan kart sahipleri için giriş ücreti 95 TL'dir.
  • Diğer Teminat kapsamları ve tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi için: 0850 211 0 115 arayabilirsiniz.
  • Priority Pass Kartı ile Priority Pass Programı dahilinde 120'yi aşkın ülkedeki, 1000’den fazla havalimanındaki özel bekleme salonunda, beraberinizdeki yakınlarınızla birlikte, ekstrenize yansıtılacak kişi başı 30 USD giriş ücreti karşılığında vakit geçirme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Priority Pass Kartınız yoksa 0850 211 0 115 aracılığıyla başvuruda bulunabilir, program kapsamındaki havalimanları ve detaylı bilgilere www.prioritypass.com adresinden ulaşabilirsiniz.
  • HSBC Advance Kredi Kartı ile Progo web sitesi aracılığıyla yapacağınız rezervasyonlarda %20, Progo aplikasyonu aracılığıyla yapacağınız rezervasyonlarda ise %25 indirim geçerlidir. İndirimden faydalanmak için üye kayıt aşamasında davet kodu alanına “HSBC001” kodu ile giriş yapılması gerekmektedir. HSBC Advance Kredi Kartı ile AVIS ofislerinden yapılacak yurt içi araç kiralamalarda, kiralanacak araç ve modele göre %30 indirim geçerlidir.
  • HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve / veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.