Ana içeriğin başı

HSBC Advance Kredi Kartı

Siz de HSBC Advance dünyasına giriş yapın, Advance Kredi Kartı'na özel, internetten yaptığınız alışverişlerde de %10 indirim fırsatından yararlanın!

HSBC Advance Kredi Kartı

HSBC Advance müşterisi olarak hayatınızın her anından avantajlara sahip olduğunuzu hissedeceksiniz. HSBC Advance Kredi Kartı ile;

Hafta Sonu Restoran Harcamalarında %10 İndirim3

Hafta sonu 100 TL ve üzeri yurt içi tüm restoran harcamalarında %10 indirim.

İnternetten Yapacağınız Alışverişlerde %10 İndirim4

İnternetten yaptığınız 50 TL ve üzeri yurtiçi alışverişlerinizde %10 indirim HSBC Advance'den size hediye.

  • NakitPuanlarınızı 2 ile çarparak TatilPuan olarak seyahatlerinizde kullanma fırsatı
  • PROGO ile %25'e varan indirimle adresten adrese transfer hizmeti5
  • Yurt içi AVIS ofislerinden %25 indirim ile araç kiralama6
  • Ücretsiz sahip olunan Priority Pass Kart ile üye salonlardan ekstrenize yansıtılacak kişi başı 32 USD karşılığında programa üye havaalanı özel salonlarına giriş ayrıcalığı7

Açıklamalar

1 HSBC Advance müşterisi olmak ve avantajlardan yararlanmak için bankamızda en az 25.000 TL veya muadili para cinsinden bakiyenizin bulunması yeterlidir. (Bakiyeniz TL/YP vadeli - vadesiz mevduat, bireysel emeklilik, yatırım fonu, TL/YP hazine bonosu/devlet tahvili/Eurobond, varlık yönetimi ve/veya hisse senedinden oluşabilir.) HSBC Advance avantajları hakkında daha fazla bilgiyi şubenizden ve www.advance.hsbc.com.tr adresinden alabilirsiniz.

Bakiyenizin 6 ay boyunca belirlenen kriteri sağlayamaması durumunda bankamızdaki Advance müşteri statünüz ve Advance ürün/hizmet avantajlarından yararlanma durumunuz sona erer. Advance’e özel bankacılık ürünlerindeki güncel oran, limit ve ücretlerimiz için Müşteri Temsilciniz tarafından iletilecek Oran ve Limit Tablosu’na bakınız.

2 HSBC Advance Kredi Kartı avantajları, Advance müşteriler için Advance Kredi Kartı ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. HSBC Advance Kredi Kartı asıl kartlar için 169 TL, ek kartlar için 77 TL yıllık ücreti karşılığında geçerlidir.

3 Hafta sonu %10 restoran indirim kampanyası, Advance statüdeki müşteriler için HSBC Advance Kredi Kartı ile cumartesi ve pazar günleri yapılan 100 TL ve üzeri yurt içi restoran harcamalarında geçerlidir. İndirim tutarı, ödeme işlemi banka kayıtlarına yansıdıktan sonra karta yansıtılır. İndirimler, iş yeri sektör kodu kafe ve restoran olan harcamalarda geçerlidir. Müşteri başına (asıl ve ek kartlar toplam) kazanılabilecek aylık indirim tutarı en fazla 50 TL'dir.

4 İnternet alışverişlerinde %10 indirim kampanyası, Advance statüdeki müşteriler için HSBC Advance Kredi Kartı ile yapılacak 50 TL ve üzeri yurt içi internet alışverişlerinde geçerlidir. Sigorta ödemeleri ile nakit niteliğindeki işlemler kapsam dışıdır. Müşteri başına (asıl ve ek kartlar toplam) kazanılabilecek aylık indirim tutarı en fazla 30 TL’dir. 

5 Seyahat hizmetleri Setur tarafından verilmektedir. TatilPuan kapsamında sunulacak hizmetler, seyahat edilebilecek güzergahlar ve indirimler Setur'un sunduğu hizmet kapsamıyla sınırlıdır.

6 HSBC Kredi Kartınız ile PROGO web sitesi üzerinden yapacağınız rezervasyonlarda %20, PROGO aplikasyonu aracılığıyla yapacağınız rezervasyonlarda ise %25 indirimden faydalanabilirsiniz. İndirimden faydalanmak için üye kayıt aşamasında davet kodu alanına "HSBC001" kodu ile giriş yapılması gerekmektedir. Eğer rezervasyonunuz sırasında bir sorun yaşarsanız, destek için 444 7 329 no'lu PROGO çağrı merkezini arayabilirsiniz. HSBC Advance Kredi Kartı ile AVIS ofislerinden yapılacak yurt içi araç kiralamalarda, kiralanacak araç ve modele göre %25 indirim geçerlidir.

7 Yıllık kart ücreti ödemeden sahip olabileceğiniz Priority Pass Kartı ile Priority Pass Programı dahilinde 120'yi aşkın ülkedeki, 1000’den fazla havalimanındaki özel bekleme salonunda, beraberinizdeki yakınlarınızla birlikte, ekstrenize yansıtılacak kişi başı 32 USD giriş ücreti karşılığında vakit geçirme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Priority Pass Kartınız yoksa, HSBC Advance Telefon Bankacılığı 0850 211 0 115 aracılığıyla başvuruda bulunabilir, program kapsamındaki havalimanları ve detaylı bilgilere www.prioritypass.com adresinden ulaşabilirsiniz.

8 HSBC Advance Kredi Kartı müşterileri, HSBC Advance Kredi Kartı ile aldıkları biletle çıkacakları yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinde oluşabilecek beklenmedik kaza sonucu ölüm, sürekli sakatlanma veya uzuv kaybı durumlarına karşı 50.000 USD teminatlı Ferdi Kaza Sigortası kapsamındadır. Ayrıca herhangi bir kaza sonucunda sigortalının yaralanması nedeniyle bir sağlık kuruluşunda yatarak tedavi görmesi halinde 10.000 USD tutarına kadar

yapılan harcamalarda tedavi masrafları teminat kapsamı altındadır. İlave olarak yurt içi ve yurt dışı hava yolu seyahatlerinde beraberlerinde götürdükleri veya seyahat esnasında satın alınan check-in yapılan bagajlarının kaybolması, hasara uğraması veya gecikmesi nedeniyle asgari 12 saat bagajdan mahrum kalındığında bagaj kaybı için 500 USD, bagaj gecikmesi için 100 USD tutarında teminat bulunmaktadır.

HSBC Bank A.Ş. uygulama ve kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya durdurma hakkına sahiptir.