Ana içeriğin başı

HSBC Advance Kredi Kartı

Siz de HSBC Advance dünyasına giriş yapın, Advance Kredi Kartı'na özel, internetten yaptığınız alışverişlerde de %10 indirim fırsatından yararlanın!

  HSBC Advance Kredi Kartı

Siz de HSBC Advance dünyasına giriş yapın, Advance Kredi Kartı'na özel, internetten yaptığınız alışverişlerde de %10 indirim fırsatından yararlanın!

HSBC Advance'in tüm ayrıcalıklarıyla hemen tanışmak için tek yapmanız gereken vadesiz hesabınızdan aylık toplam 500 TL ve üzerinde 1’i fatura olmak üzere 3 adet otomatik ödeme talimatı vermek! 

Özellikleri ve Kolaylıkları

Açıklamalar

  • Advance müşterisi olmak için vadesiz hesaptan biri otomatik fatura talimatı olmak üzere en az üç düzenli ödeme talimatı verilmeli ve bu talimatların aylık toplam en az 500 TL olarak ödenmesi gereklidir.
  • Tüm Advance avantajları talimatların toplam en az 500 TL tutarında ödenmesi durumunda bir sonraki aydan itibaren geçerlidir.
  • Kampanyalar, Advance müşteriler için Advance Kredi Kartı ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
  • İnternetten Advantage üye iş yerlerinde yapılan tek çekim işlemlerin %10’u iade edilecektir. İndirim 10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Her bir müşteri için iade tutarı işlemin yapıldığı ay için 20 TL ile sınırlıdır.
  • Diğer Teminat kapsamları ve tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi için: 0850 211 0 115 arayabilirsiniz.
  • Priority Pass Kartı ile Priority Pass Programı dahilinde 120'yi aşkın ülkedeki, 1000’den fazla havalimanındaki özel bekleme salonunda, beraberinizdeki yakınlarınızla birlikte, ekstrenize yansıtılacak kişi başı 32 USD giriş ücreti karşılığında vakit geçirme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Priority Pass Kartınız yoksa 0850 211 0 115 aracılığıyla başvuruda bulunabilir, program kapsamındaki havalimanları ve detaylı bilgilere www.prioritypass.com adresinden ulaşabilirsiniz.
  • HSBC Advance Kredi Kartı ile Progo web sitesi aracılığıyla yapacağınız rezervasyonlarda %20, Progo aplikasyonu aracılığıyla yapacağınız rezervasyonlarda ise %25 indirim geçerlidir. İndirimden faydalanmak için üye kayıt aşamasında davet kodu alanına “HSBC001” kodu ile giriş yapılması gerekmektedir. HSBC Advance Kredi Kartı ile AVIS ofislerinden yapılacak yurt içi araç kiralamalarda, kiralanacak araç ve modele göre %25 indirim geçerlidir.
  • HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve / veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.