Ana içeriğin başı

HSBC Advance Kredi Kartı

Siz de HSBC Advance dünyasına giriş yapın, Advance Kredi Kartı'na özel, internetten yaptığınız alışverişlerde de %10 indirim fırsatından yararlanın!

HSBC Advance Kredi Kartı

HSBC Advance müşterisi olarak hayatınızın her anından avantajlara sahip olduğunuzu hissedeceksiniz. HSBC Advance Kredi Kartı ile;

Hafta Sonu Restoran Harcamalarında %10 İndirim3

Hafta sonu 100 TL ve üzeri yurt içi tüm restoran harcamalarında %10 indirim.

İnternetten Yapacağınız Alışverişlerde %10 İndirim4

İnternetten yaptığınız 50 TL ve üzeri yurtiçi alışverişlerinizde %10 indirim HSBC Advance'den size hediye.

Yurt içi tek çekim alışverişlerinizde ücretsiz 4 aya varan taksit fırsatı5

300 TL ile 10.000 TL arasındaki yurt içi tek çekim alışverişlerde ücretsiz 2, 3 veya 4 taksit seçeneği

  • NakitPuanlarınızı 2 ile çarparak TatilPuan olarak seyahatlerinizde kullanma fırsatı6
  • PROGO ile %25'e varan indirimle adresten adrese transfer hizmeti7
  • HSBC Advance Kredi Kartının temassız ödeme özelliği sayesinde 750 TL’ye kadar hızlı alışveriş imkanı
  • Yurt içi AVIS ofislerinden %25 indirim ile araç kiralama7
  • Ücretsiz sahip olunan Priority Pass Kart ile üye salonlardan ekstrenize yansıtılacak kişi başı 32 USD karşılığında programa üye havaalanı özel salonlarına giriş ayrıcalığı7

Açıklamalar

1 HSBC Advance müşterisi olmak ve avantajlardan yararlanmak için bankamızda en az 100.000 TL veya muadili para cinsinden bakiyenizin bulunması yeterlidir. (Bakiyeniz TL/YP vadeli - vadesiz mevduat, bireysel emeklilik, yatırım fonu, TL/YP hazine bonosu/devlet tahvili/Eurobond, varlık yönetimi ve/veya hisse senedinden oluşabilir.) HSBC Advance avantajları hakkında daha fazla bilgiyi şubenizden ve www.advance.hsbc.com.tr adresinden alabilirsiniz.

Bakiyenizin 6 ay boyunca belirlenen kriteri sağlayamaması durumunda bankamızdaki Advance müşteri statünüz ve Advance ürün/hizmet avantajlarından yararlanma durumunuz sona erer. Advance’e özel bankacılık ürünlerindeki güncel oran, limit ve ücretlerimiz için Müşteri Temsilciniz tarafından iletilecek Oran ve Limit Tablosu’na bakınız.

2 HSBC Advance Kredi Kartı avantajları, Advance müşteriler için Advance Kredi Kartı ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. HSBC Advance Kredi Kartı asıl kartlar için 216 TL, ek kartlar için 98 TL yıllık ücreti karşılığında geçerlidir.

3 Hafta sonu %10 restoran indirim kampanyası, Advance statüdeki müşteriler için HSBC Advance Kredi Kartı ile cumartesi ve pazar günleri yapılan 100 TL ve üzeri yurt içi restoran harcamalarında geçerlidir. İndirim tutarı, ödeme işlemi banka kayıtlarına yansıdıktan sonra karta yansıtılır. İndirimler, iş yeri sektör kodu kafe ve restoran olan harcamalarda geçerlidir. Müşteri başına (asıl ve ek kartlar toplam) kazanılabilecek aylık indirim tutarı en fazla 50 TL'dir.

4 İnternet alışverişlerinde %10 indirim kampanyası, Advance statüdeki müşteriler için HSBC Advance Kredi Kartı ile yapılacak 50 TL ve üzeri yurt içi internet alışverişlerinde geçerlidir. Sigorta ödemeleri ile nakit niteliğindeki işlemler kapsam dışıdır. Müşteri başına (asıl ve ek kartlar toplam) kazanılabilecek aylık indirim tutarı en fazla 50 TL’dir. 

5 Ücretsiz 4 aya varan taksit ayrıcalığı, HSBC Advance müşteriler için ekstre tarihine kadar Advance Kredi Kartı ile yurt içinde Advantage anlaşmalı işyerleri dışındaki işyerlerinden yapılan 300 TL ile 10.000 TL arasındaki yurt içi tek çekim alışverişlerde geçerlidir. Belirtilen işlemlerde ücretsiz taksit fırsatından faydalanmak için, kriterlere uyan işlemler banka kayıtlarına yansıdıktan sonra, HSBC İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık uygulaması ya da HSBC Telefon Bankacılığı aracılığıyla ücretsiz 2, 3 veya 4 taksit seçenekleri arasından seçim yapılarak taksitlendirme talebi iletilmelidir. Yemek, gıda, benzin, telekom, sigorta, kuyumculuk, kozmetik, doğrudan pazarlama ve ofis malzemeleri harcamaları kapsam dışındadır. Havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama alışverişleri 3 aya kadar taksitlendirilebilir.

6 Seyahat hizmetleri Setur tarafından verilmektedir. TatilPuan kapsamında sunulacak hizmetler, seyahat edilebilecek güzergahlar ve indirimler Setur'un sunduğu hizmet kapsamıyla sınırlıdır.

7 HSBC Kredi Kartınız ile PROGO web sitesi üzerinden yapacağınız rezervasyonlarda %20, PROGO aplikasyonu aracılığıyla yapacağınız rezervasyonlarda ise %25 indirimden faydalanabilirsiniz. İndirimden faydalanmak için üye kayıt aşamasında davet kodu alanına "HSBC001" kodu ile giriş yapılması gerekmektedir. Eğer rezervasyonunuz sırasında bir sorun yaşarsanız, destek için 444 7 329 no'lu PROGO çağrı merkezini arayabilirsiniz. HSBC Advance Kredi Kartı ile AVIS ofislerinden yapılacak yurt içi araç kiralamalarda, kiralanacak araç ve modele göre %25 indirim geçerlidir. HSBC Advance Kredi Kartı ile yapılacak rezervasyonlarda indirimlerden yararlanmak için “H017100” indirim kodunun iletilmesi gereklidir.

8 HSBC Advance Kredi Kartı müşterileri, HSBC Advance Kredi Kartı ile aldıkları biletle çıkacakları yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinde oluşabilecek beklenmedik kaza sonucu ölüm, sürekli sakatlanma veya uzuv kaybı durumlarına karşı 50.000 USD teminatlı Ferdi Kaza Sigortası kapsamındadır. Ayrıca herhangi bir kaza sonucunda sigortalının yaralanması nedeniyle bir sağlık kuruluşunda yatarak tedavi görmesi halinde 10.000 USD tutarına kadar yapılan harcamalarda tedavi masrafları teminat kapsamı altındadır. İlave olarak yurt içi ve yurt dışı hava yolu seyahatlerinde beraberlerinde götürdükleri veya seyahat esnasında satın alınan check-in yapılan bagajlarının kaybolması, hasara uğraması veya gecikmesi nedeniyle asgari 12 saat bagajdan mahrum kalındığında bagaj kaybı için 500 USD, bagaj gecikmesi için 100 USD tutarında teminat bulunmaktadır. 

9 HSBC Advance müşterileri, HSBC Advance Banka ve Kredi Kartlarını kullanarak tüm yurt içi ATM’lerden vadesiz hesaptan TL para birimiyle para çekme, para yatırma ve bakiye sorgulaması ile, HSBC Advance Kredi Kartları ile kredi kartı borç, limit sorgulama ve kredi kartı borç ödeme işlemlerini günlük işlem limitleri dahilinde ücretsiz olarak gerçekleştirebilmektedir. Diğer banka ATM’lerinden yapacağınız işlemlere ilişkin limitleri www.hsbc.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz. Kredi Kartı nakit avans işlem ücretleriyle ilgili ayrıntılı bilgiye HSBC Advance Telefon Bankacılığı 0850 211 0 115, HSBC İnternet Bankacılığı, www.hsbc.com.tr veya şubelerimizden ulaşabilirsiniz. Kredi kartınız ile vadesiz hesap işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için açık/geçerli bir banka kartınız bulunmalıdır.

HSBC Bank A.Ş. uygulama ve kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya durdurma hakkına sahiptir.