Ana içeriğin başı

Doğa Dostu Taşıt Kredisi

Doğanın nefesini kendi nefesi kadar önemseyenlere, Doğa Dostu Taşıt Kredisi HSBC'den!

Siz de HSBC Doğa Dostu Taşıt Kredisi ile tanışın, hayalinizdeki elektrikli veya hibrit (tam hibrit) araca, aylık 0.99% kredi faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle kolayca sahip olun.

Özellikler

  • Aylık %0,99 faiz oranı* ve maksimum 36 ay vade** ile elektrikli veya hibrit (tam hibrit) *** araçlara taşıt kredisi
  • Doğa dostu taşıt kredisi taleplerinizde kefilsiz ve taşıt rehni ile kredi kullandırımı
  • Elektrikli veya hibrit (tam hibrit) taşıt alımlarında 0 km. araçlarda proforma fatura tutarının, 2. el araçlarda**** kasko değerinin 120,000 TL'sına kadar olan kısmı için %70’i, 120,000 TL'sını aşan kısmı için %50’si tutarında kredi kullanabilme
  • Talebiniz olması durumunda, Kredili Hayat Sigortası***** ile yaşam kaybı ile tam ve daimi maluliyet risklerine karşı güvence altına alınabilir ve riskin gerçekleştiği andaki kredi borcunuzun teminat altına alınmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz poliçenize işsizlik teminatı ekleterek bu teminattan da limitler dahilinde faydalanabilirsiniz. Ayrıca prim ödemenizi HSBC kredi kartından yapmanız durumunda 9 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.

* Kampanya 30.07.2021’e kadar geçerlidir ve bireysel amaçlı 0 km veya 2. el elektrikli veya hibrit (tam hibrit) araçlara taşıt rehinli kredileri kapsamaktadır. HSBC Bank A.Ş kredi değerlendirme, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Kampanya bağlı kredi kapsamında değildir. Kampanya kapsamında kredi talep edilecek olan; 0km araçların satışının ilgili markanın Türkiye’de bulunan yetkili distribütörlerden/bayilerinden yapılmış ve faturalanmış olması gerekmektedir. 2.El araçlarda ise aracın ilk tescili sırasındaki faturasının ilgili markanın Türkiye’de bulunan yetkili distribütörler/bayiler tarafından düzenlenmiş olması gerekmektedir. Başvuruların Bankamız tarafından değerlendirmeye alınması için ilgili faturaların başvuru aşamasında belge olarak sunulması gerekmektedir.

** Maksimum kredi vadesi, araç değerine göre değişmekte olup, araç değeri 750.000 TL altında ise vade 36 ay,  araç değeri 750.000 TL’ye eşit ve üstünde ise vade 24 ay ile sınırlıdır.

*** Yarı hibrit araçlar Doğa Dostu Taşıt Kredisi kampanyası kapsamında değildir. Yarı hibrit araçlar ile ilgili kampanya detayları için şubelerimiz ile iletişime geçebilirsiniz

**** 2. el taşıt alımlarında kullanılacak taşıt kredilerinde, taşıtın yaşı ve kredi vade yıl sayısının toplamı, bankamızın uyguladığı maksimum vade seçenekleri geçerli olmak kaydıyla, 9 yılı aşamaz.

***** HSBC Kredili Hayat Sigortası, Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından sunulmaktadır. HSBC Bank A.Ş., Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. acentesidir.

Faiz / Ücret / Limit ve Teminatlar

Doğa Dostu Taşıt Kredisi ile ilgili faiz oranlarına ve ücretlere, limit ve teminat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Hesap Makinesiile kredi taksit tutarlarını hesaplayabilirsiniz. ile kredi taksit tutarlarını hesaplayabilirsiniz.

Örnek kredi tutarına göre yıllık toplam maliyet oranını öğrenmek için Örnek kredi tutarına göre yıllık toplam maliyet oranını öğrenmek içintıklayın.

Nasıl Başvurabilirsiniz?

Başvuruda Neler Gerekiyor?

Başvuru sırasında ihtiyaç duyacağınız belgeler için lütfen .

Daha Fazlası

Ayrıntılı bilgi için, HSBC Bank A.Ş Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.