Ana içeriğin başı

Kartlar ve Krediler

Kart Ürün ve Hizmetleri

Yenilikler

E-Ekstrelerin Görüntülenmesi

HSBC Kredi Kartı ekstrelerini e-posta olarak alan müşterilerimiz, ekstre detaylarına artık HSBC İnternet Bankacılığına giriş yapmadan da, gönderilen e-posta ekindeki PDF dosyadan hızlıca ulaşılabilir.

Yurt Dışı İşlemlerinde Döviz Hesaplarının Kullanılabilmesi

HSBC Banka Kartınıza tanımlıana hesabınızı TL dışında, USD, EURO ve İngiliz Sterlini (GBP) hesabınız olarak belirleyebilirsiniz. Böylelikle HSBC Banka kartınız ile Yurtdışı USD, EURO ve İngiliz Sterlini (GBP) bölgelerinde yerel döviz cinsi ile para çekme işlemi yapabilirsiniz.

Şubelerimizden Nakit Avans ve Taksitli ÇatPara İşlemlerinin Gerçekleştirilebilmesi

HSBC Kredi Kartı Nakit Avans ve Taksitli ÇatPara işlemlerinizi HSBC ATM, Telefon Bankacılığı, İnternet Bankacılığının dışında HSBC Şubelerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura Talimatı ve Online Fatura İşlemleri

HSBC Kredi Kartınız ile Fatura Talimatı Verme ve Online Fatura İşlemlerinizi HSBC İnternet Bankacılığı ve HSBC Telefon Bankacılığı'ndan hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Değişiklikler

ÇatPara ve Taksitli Nakit Avans Hizmetinin Birleşmesi

ÇatPara ve Taksitli Nakit Avans hizmetlerimizi birleştiren “Taksitli ÇatPara” hizmetinden, 24 Nisan 2018 tarihinden itibaren Bireysel İnternet Bankacılığı ve Telefon Bankacılığı HSBC Şube ve ATM’leri, aracılığıyla faydalanabilirsiniz.

Kredi Kartından Tek Seferlik ve Düzenli EFT/Havale İşlemleri

HSBC ATM, Telefon Bankacılığı ve İnternet Bankacılığı üzerinden HSBC Kredi Kartları ile EFT, Havale, Düzenli EFT, Düzenli Havale işlemleri yapılamayacaktır. İşlemleri Vadesiz Hesabınızı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

HSBC Kredi Kartı ve Banka Kartınız ile HSBC ATM'lerinden hesaplarınıza erişim

HSBC ATM'lerinden HSBC Banka Kartı'nız veya Kredi Kartınız ile tüm vadesiz hesaplarınız ulaşılabilir olacaktır. Sadece seçtiğiniz hesaplarınızın kartlarınıza tanımlanması ve ATM'den görüntülenmesi uygulamasına son verilmiştir. Tüm diğer banka ATM'lerinden ise mevcuttaki gibi "Ana Hesap" bilgileriniz ulaşılabilir durumda olacaktır.

SMS Güven Paketi

SMS Güven Paketi kapsamında müşterilerimize sunulan HSBC Kredi Kartları ile ilgili bilgilendirme ve hatırlatma SMS gönderimleri sonlandırılmıştır. Müşterilerimiz bu kapsamda sunduğumuz çok daha kapsamlı bilgilendirme hizmetlerini HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı www.hsbc.com.tr ve HSBC Telefon Bankacılığı aracılığıyla tanımlayabilirler.

Kredi Ürün ve Hizmetleri

Yenilikler

HSBC ATM'lerinden Online Kredi Ödemesi

Bireysel Kredi taksit/borç ödeme işlemlerinizi artık ATM menüsünden 'kredi ödemesi' seçeneği ile (erken/gecikmeli/gününde seçenekleri ile) online gerçekleştirebilirsiniz.

Değişiklikler

Advance & Büyük Adım kapsamında sunulan ilk 7 gün faizsiz Kredili Mevduat Hesabı

Premier müşterilerimizin "BüyükAdım" ve Advance müşterilerimizin "Advance Avantajları" kapsamında faydalandığı her ayın ilk 7 günü faizsiz ve ücretsiz Kredili Mevduat Hesabı kullanım avantajı sona erdirilmiştir.

Başka Banka ATM’lerinden Kredili Mevduat Hesabı kullanımı

Müşterilerimiz diğer banka ATM kullanımlarında sadece vadesiz hesap bakiyesini kullanılabilir. Fon ve KMH bakiyelerinden nakit çekim işlemi gerçekleştiremezler.