Ana içeriğin başı

HSBC Bireysel Emeklilik Planı

Bireysel Emeklilik Sistemi ile mutlu bir gelecek sizi bekliyor.

Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. işbirliği ile sunduğumuz HSBC Bireysel Emeklilik Planı ile hayat standartlarınızı değiştirmeden, huzurlu bir emeklilik geçirebilmeniz için avantajlı bir şekilde sisteme dahil olma fırsatını tanıyoruz. 

HSBC Bireysel Emeklilik Planı ‘nda yapacağınız katkı payı ödemelerinin %25’i kadar devlet katkısı sizin adınıza açılan emeklilik hesabında ayrıca birikiyor. 

HSBC Bireysel Emeklilik Planı'na katıldığınızda, uzman bir kadro ile yönetilen ve ihtiyaca uygun belirlenmiş fonlar ile yatırım şansı elde ediyorsunuz. Ayrıca ücretsiz olarak sunulan;

  • Sosyal Güvenlik mevzuatında belirlenen koşullara göre herhangi bir sebeple malul olunması halinde verilen Katkı Payı Güvencesi,
  • Allianz’ın anlaşmalı olduğu sağlık kurumlarında %20’ye varan indirim seçenekleri,
  • Ambulans gönderimi, tıbbi danışma hizmeti ve evde bakım hizmeti gibi Asistans Hizmetleri'nden yararlanabilirsiniz.

Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. işbirliği ile sunduğumuz ve bir Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. ürünü olan Bireysel Emeklilik Planı ile emeklilik döneminizde ek gelir elde etmenin yanında Devlet Katkısı’ndan da faydalanacaksınız.

Nasıl Başvurabilirsiniz?

Daha Fazlası

Ayrıntılı bilgi için lütfen Bireysel Emeklilik ile alakalı Ayrıntılı bilgi için tıklayın

Bireysel Emeklilik Planı Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından sunulmaktadır. HSBC Bank A.Ş., Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. acentesidir.