Ana içeriğin başı

HSBC Premium Bireysel Emeklilik Planı

Bireysel Emeklilik Sistemi ile mutlu bir gelecek sizi bekliyor.

Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. işbirliği ile sunduğumuz HSBC Premium Bireysel Emeklilik Planı ile hayat standartlarınızı değiştirmeden, huzurlu bir emeklilik geçirebilmeniz için avantajlı bir şekilde sisteme dahil olma fırsatını tanıyoruz. Üstelik ilk seferde 600.000 TL ve üzeri yatırarak katılabileceğiniz bu planda birikiminiz üzerinden yönetim gider kesintisi alınmaz. 

HSBC Premium Bireysel Emeklilik Planı'nda yapacağınız katkı payı ödemelerinin %30’u kadar devlet katkısı sizin adınıza açılan emeklilik hesabında ayrıca birikiyor. 

HSBC Premium Bireysel Emeklilik Planı'na katıldığınızda, uzman bir kadro ile yönetilen ve ihtiyaca uygun belirlenmiş fonlar ile yatırım şansı elde ediyorsunuz. Ayrıca ücretsiz olarak sunulan;

  • Sosyal Güvenlik mevzuatında belirlenen koşullara göre herhangi bir sebeple malul olunması halinde verilen Katkı Payı Güvencesi,
  • Allianz’ın anlaşmalı olduğu sağlık kurumlarında %20’ye varan indirim seçenekleri,
  • Ambulans gönderimi, tıbbi danışma hizmeti ve evde bakım hizmeti gibi Asistans Hizmetleri'nden yararlanabilirsiniz.

 

Nasıl Başvurabilirsiniz?

Daha Fazlası

Ayrıntılı bilgi için lütfen HSBC Premium Bireysel Emeklilik planına ile alakalı ayrıntılı bilgi içintıklayın

Premium Bireysel Emeklilik Planı Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından sunulmaktadır. HSBC Bank A.Ş., Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. acentesidir.