Ana içeriğin başı

1 ay boyunca komisyonsuz pay senedi işlemi imkânı!

Dijital kanallardan HSBC Yatırım Menkul Değerler A.Ş. yatırım hesabı açan Premier bireysel müşterilere 1 ay boyunca komisyonsuz pay senedi işlemi imkânı!

HSBC İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık uygulaması üzerinden HSBC Yatırım Menkul Değerler A.Ş. yatırım hesabı açan Premier bireysel müşteriler hesap açılış tarihinden itibaren 1 ay boyunca %0 komisyon oranıyla pay senedi işlemi yapabilecekler.

İnternet Bankacılığı üzerinden Yatırım Hesap Açılışı tanıtım videomuzu izlemek için tıklayın.

Mobil Bankacılık üzerinden Yatırım Hesap Açılışı tanıtım videomuzu izlemek için tıklayın.

Kampanya koşulları

  • Komisyonsuz pay senedi işlemi kampanyasına katılım için HSBC Bank A.Ş. İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık uygulaması üzerinden HSBC Yatırım Menkul Değerler A.Ş. yatırım hesabı açılması gerekmektedir.
  • Kampanya başlangıç tarihi itibarıyla sadece HSBC Yatırım Menkul Değerler A.Ş. nezdinde yatırım hesabı olmayan Premier müşteriler kampanyaya katılabilir.
  • Pay senedi işlemlerinde geçerli olacak %0 komisyon oranı HSBC Yatırım Menkul Değerler A.Ş. yatırım hesabının açıldığı gün müşterinin hesabına otomatik olarak tanımlanacak ve 1 ay boyunca (30 takvim günü) yapılacak pay senedi işlemlerinde geçerli olacaktır.
  • %0 komisyon oranı uygulaması hesap açılış tarihinden itibaren 1 aylık süre (30 takvim günü) dolduktan sonra otomatik olarak sonlanacaktır. Yatırımcılar isterlerse pay senedi alış/satış işlemlerinde azami %0.2 (binde 2) oranında komisyonla işlemlerine devam edebilecektir.
  • HSBC İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık uygulaması, Foreks Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş., İdeal Data Finansal Teknolojiler A.Ş. ve Matriks Dağıtım Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan mobil ve masaüstü uygulamaları aracılığıyla HSBC Yatırım Menkul Değerler A.Ş. hesabı üzerinden iletilecek pay senedi işlemleri kampanya kapsamındadır. Burada belirtilen kanallar dışındaki kanallardan gerçekleştirilen işlemler kampanya kapsamı dışındadır.
  • HSBC Bank A.Ş. ve HSBC Yatırım Menkul Değerler A.Ş. bu kampanyayı uzatma, durdurma, kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı tek taraflı olarak sonlandırma hakkını saklı tutar.

Hesabınız yoksa, aşağıdaki kanallardan HSBC Yatırım Menkul Değerler A.Ş. yatırım hesabı açabilirsiniz.