Ana içeriğin başı

HSBC Advantage Classic Kart

Advantage Classic Kredi Kartı ile tek ödemeli ve taksitli alışverişin keyfini çıkarın!

HSBC Advantage Classic / Standard Kredi Kartı ile, yurt içi ve yurt dışında milyonlarca MasterCard® / Visa amblemli mağazalarda ve yurt içindeki Advantage anlaşmalı üye işyerlerinde ister tek ödemeli, ister taksitli alışverişin keyfini çıkarın.

HSBC Advantage Classic Kredi Kartı başvurusunu İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık üzerinden ve size en yakın HSBC şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

HSBC Advantage Classic Kredi Kartı Özellikleri ve Kolaylıkları

* Teminat kapsamları ve detaylı bilgi için: 0850 211 0 111

Diğer HSBC Advantage Kredi Kartlarını incelemek için tıklayın.

1HSBC Kredi Kartınız ile PROGO web sitesi üzerinden yapacağınız rezervasyonlarda %20, PROGO aplikasyonu aracılığıyla yapacağınız rezervasyonlarda ise %25 indirimden faydalanabilirsiniz. İndirimden faydalanmak için üye kayıt aşamasında davet kodu alanına "HSBC001" kodu ile giriş yapılması gerekmektedir. Eğer rezervasyonunuz sırasında bir sorun yaşarsanız, destek için 444 7 329 no'lu PROGO çağrı merkezini arayabilirsiniz. HSBC Advantage Classic Kredi Kartı ile AVIS ofislerinden yapılacak yurt içi araç kiralamalarda, kiralanacak araç ve modele göre %25 indirim geçerlidir. HSBC Advantage Kredi Kartı ile yapılacak rezervasyonlarda indirimlerden yararlanmak için “H017100” indirim kodunun iletilmesi gereklidir.