Ana içeriğin başı

HSBC Advantage Gold Kart

HSBC Advantage Gold Kredi Kartı ile, mevcut HSBC Advantage Classic / Standard Kredi Kartının sahip olduğu tüm özelliklerle birlikte, başka avantajlardan da faydalanabilirsiniz.

HSBC Advantage Gold Kredi Kartı başvurusunu İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık üzerinden ve size en yakın HSBC şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

HSBC Advantage Gold Kredi Kartı Özellikleri ve Kolaylıkları

  • Yurt içindeki tüm HSBC Bank Şubeleri, ATM'leri ve diğer tüm bankaların ATM'lerinden Nakit Avans çekebilirsiniz.
  • HSBC Bank Telefon Bankacılığı ve HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı ile kredi kartınızdan nakit avans çekerek vadesiz hesabınıza para aktarabilirsiniz.
  • Harcamalarınızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz.
  • Advantage NakitPuan ve Advantage TatilPuan programlarından yararlanırsınız.
  • AVIS'ten araç kiralamalarda %25 indirimden yararlanabilirsiniz.1
  • PROGO ile transfer hizmetlerinde %25'e varan indirimden yararlanabilirsiniz.1
  • Kartınızın çalınması, kaybolması veya kartınızla aldığınız eşyaların zarar görmesi durumunda Kayıp-Çalıntı ve Alışveriş Teminatı'ndan, ücretsiz Acil Kart Yenileme ve Nakit Avans hizmetlerinden faydalanırsınız.*
  • Akraba şartı olmaksızın dilediğiniz kadar ek kart çıkartabilir, bu kartların limit yetkisini kendi limitiniz dahilinde kendiniz belirleyebilirsiniz.
  • HSBC Advantage Gold Kredi Kartının temassız ödeme özelliği sayesinde 750 TL’ye kadar hızlı alışveriş imkanı

* Teminat kapsamları ve detaylı bilgi için: 0850 211 0 111

Diğer HSBC Advantage Kredi Kartlarını incelemek için tıklayın.

1HSBC Kredi Kartınız ile PROGO web sitesi üzerinden yapacağınız rezervasyonlarda %20, PROGO aplikasyonu aracılığıyla yapacağınız rezervasyonlarda ise %25 indirimden faydalanabilirsiniz. İndirimden faydalanmak için üye kayıt aşamasında davet kodu alanına "HSBC001" kodu ile giriş yapılması gerekmektedir. Eğer rezervasyonunuz sırasında bir sorun yaşarsanız, destek için 444 7 329 no'lu PROGO çağrı merkezini arayabilirsiniz. HSBC Advantage Gold Kredi Kartı ile AVIS ofislerinden yapılacak yurt içi araç kiralamalarda, kiralanacak araç ve modele göre %25 indirim geçerlidir. HSBC Advantage Kredi Kartı ile yapılacak rezervasyonlarda indirimlerden yararlanmak için “H017100” indirim kodunun iletilmesi gereklidir.