Ana içeriğin başı

HSBC Advantage Platinum Kart

HSBC Advantage Platinum Kredi Kartı ile, HSBC Advantage Classic / Standard ve Gold Kredi Kartının sahip olduğu tüm özelliklerle birlikte, başka avantajlardan da faydalanabilirsiniz.

HSBC Platinum Kredi Kartı ile Seyahat ve Alışveriş ayrıcalıklarının tadını çıkarın.

HSBC Advantage Platinum Kredi Kartı başvurusunu İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık ve size en yakın HSBC şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

HSBC Advantage Platinum Kredi Kartı Özellikleri ve Kolaylıkları

  • Ferdi Kaza Sigortası: HSBC Advantage Platinum Kredi Kartı’nızla aldığınız biletle çıkacağınız yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde, seyahatinizin ilk 90 günü içerisinde oluşabilecek beklenmedik kaza sonucu ölüm veya sürekli sakatlanma durumlarına karşı USD 50.000 Ferdi Kaza Sigortası ve kaza sonrası yatarak tedavi ihtiyacı halinde USD 10,000 tedavi masrafları teminatı hizmetinden yararlanırsınız.*
  • Bagaj Kaybı / Gecikmesi Sigortası: Hava yolu ile yapılan yurt içi ve yurt dışı seyahatlerde geçerli 500 USD bagaj kaybı, 100 USD bagaj gecikmesi sigortası hizmetinden faydalanırsınız.*
  • Platinum MasterCard® Collection: Platinum Kredi Kartı hamillerine sunulan en önemli ayrıcalıklardan biri Platinum MasterCard Collection'dır. Bu program, Platinum Kart hamillerine yurt içi ve yurt dışındaki seçkin otellerde, mağazalarda, restoranlarda, otomobil kiralama firmalarında, sağlık ve fitness merkezlerinde özel indirimler, ayrıcalıklar ve gezi programları gibi birçok avantaj sunar.
  • AVIS'ten araç kiralamalarda %25 indirimden faydalanabilirsiniz.1
  • PROGO ile transfer hizmetlerinde %25'e varan indirimden yararlanabilirsiniz.1
  • İstanbul Modern'de %10 indirimden yararlanabilirsiniz.1
  • Priority Pass Kartı ile Priority Pass Programı dahilinde 120'yi aşkın ülkedeki, 1000’den fazla havalimanındaki özel bekleme salonunda, beraberinizdeki yakınlarınızla birlikte, ekstrenize yansıtılacak kişi başı 35 USD giriş ücreti karşılığında vakit geçirme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Priority Pass Kartınız yoksa 0850 211 0 111 aracılığıyla başvuruda bulunabilir, program kapsamındaki havalimanları ve detaylı bilgilere www.prioritypass.com adresinden ulaşabilirsiniz.
  • HSBC Advantage Platinum Kredi Kartının temassız ödeme özelliği sayesinde 750 TL’ye kadar hızlı alışveriş imkanı

* Teminat kapsamları ve hizmetler hakkında detaylı bilgi için: 0850 211 0 111

Diğer HSBC Advantage Kredi Kartlarını incelemek için tıklayın.

1HSBC Kredi Kartınız ile PROGO web sitesi üzerinden yapacağınız rezervasyonlarda %20, PROGO aplikasyonu aracılığıyla yapacağınız rezervasyonlarda ise %25 indirimden faydalanabilirsiniz. İndirimden faydalanmak için üye kayıt aşamasında davet kodu alanına "HSBC001" kodu ile giriş yapılması gerekmektedir. Eğer rezervasyonunuz sırasında bir sorun yaşarsanız, destek için 444 7 329 no'lu PROGO çağrı merkezini arayabilirsiniz. HSBC Advantage Platinum Kredi Kartı ile AVIS ofislerinden yapılacak yurt içi araç kiralamalarda, kiralanacak araç ve modele göre %25 indirim geçerlidir. HSBC Advantage Kredi Kartı ile yapılacak rezervasyonlarda indirimlerden yararlanmak için “H017100” indirim kodunun iletilmesi gereklidir.HSBC Advantage Platinum Kredi Kartı ile İstanbul Modern giriş biletlerinde, Atölye Modern seminerlerinde, Keşif Alanı hafta sonu atölyelerinde, İstanbul Modern Mağaza'da seçili ürünlerde ve İstanbul Modern bireysel üyeliklerinde %10 indirim geçerlidir. İndirimler ödeme anında İstanbul Modern tarafından sunulmakta olup, İstanbul Modern tarafından sunulan diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Mağaza indirimleri, İstanbul Modern Mağaza'da sadece seçili ürünlerde geçerlidir, koleksiyon ürünlerinde geçerli değildir. İndirimler Restoran Modern'de ve online işlemlerde geçerli değildir.