Ana içeriğin başı

HSBC Concept nedir?

100 bine yakın HSBC Advantage Üye İs¸yerinde ücretsiz Advanatge NakitPuan ve taksitli alıs¸veris¸ imkanı sunan, sadece seçilen ve yararlanılan kampanya ve hizmetlerin ücretli olduğu, kart ücreti ve yıllık aidatı olmayan bir kredi kartıdır.

HSBC Advantage Kredi Kart’larından farklı olarak hangi kampanya ve ek hizmetler için ücret öderim?

HSBC Concept Kredi Kart’ınız ile yıllık kart aidatı ödemeden HSBC Advantage Üye İşyerlerinden yapacağınız alışverişlerde, işyerlerinin verdiği standart taksit sayısı ve NakitPuan oranlarından faydalanırsınız. Mevcut taksitlere ek olarak Artı taksit, öteleme ve dönemlik Advantage NakitPuan kampanyalarından, ekstrenizin posta yoluyla gönderimlerinden, SMS Güven Paketi ve Otomatik Fatura talimatı hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Ekstremi e-posta yoluyla talep etmem durumunda ücret öder miyim?

Ekstrenizi e-posta yoluyla talep etmeniz durumunda ücret ödemezsiniz.

HSBC Concept kredi kartına özel ücret tutarları nedir?

HSBC Concept kredi kartına özel ücretleri öğrenmek için tıklayın.

HSBC Concept kredi kartı başvurusu nasıl yapılmaktadır?

HSBC Advantage Kredi Kartı'na sahip olmak için; 0850 211 0 111 HSBC Bank Telefon Bankacılığı’nı aramanız, www.hsbc.com.tr adresini ziyaret etmeniz ya da başvuru formunu doldurup imzalayarak en yakın HSBC Bank Şubesi'ne uğrayıp "Müşteri Yetkilisi" ile görüşmeniz yeterlidir.

Başvuru formunuzla birlikte kimlik fotokopisi (nüfus cüzdanı,ehliyet veya pasaport), TCKN ya da Vergi Kimlik Numarası ve son 3 ay içinde adınıza düzenlenmiş fatura ya da ikamet tezkeresi iletmeyi unutmayınız. HSBC Concept Üniversiteli kredi kart başvurusu için geçerli öğrenci kimlik fotokopisi de gerekmektedir.

Yakınlarım için HSBC Concept ek kart başvurusu yapabilir miyim?

Akraba şartı olmaksızın dilediğiniz kadar HSBC Concept ek kart çıkartabilir, bu kartların limitini ve nakit avans çekme yetkisini limitiniz dahilinde kendiniz belirleyebilirsiniz.

Nakit ihtiyacımı HSBC Concept Kredi Kartı ile karşılayabilir miyim?

Evet, nakit ihtiyacınızın büyüklüğüne göre Nakit Avans, Taksitli Nakit Avans vb. ürünleriyle acil para ihtiyacınızı tüm Banka ATM'leriden, 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığından, HSBC Bank Mobil Bankacılık veya Bireysel İnternet Bankacılığından anında karşılayabilirsiniz.