Ana içeriğin başı
HSBC Advance Hizmetinin Sonlandırılması
HSBC Advance hizmetlerimizi 2 Ocak 2024 itibarıyla sonlandıracağımızı ve bu tarihten sonra işlem ücret/limit istisnaları, avantajlı faiz oranları, kredi kartı indirimleri gibi HSBC Advance müşterilerimize sunduğumuz tüm ayrıcalıkların sona ereceğini paylaşmak isteriz.
Bu kapsamda, 9 Kasım 2023 itibarıyla yeni Advance müşteri başvurusu alamayacağımızı bilgilerinize sunarız.
Ayrıcalıklı bankacılık hizmetlerimizden faydalanmaya devam etmek için sizleri çok daha fazlasını sunan HSBC Premier dünyasına bekliyoruz. Premier Müşteri Temsilcilerimiz aracılığıyla tüm dünyada siz değerli müşterilerimize ve ailelerinize sunduğumuz, kişiye özel ve ayrıcalıklarla dolu uluslararası HSBC Premier hizmetlerimizi keşfetmek ve faydalanmak için tıklayınız.
Detaylı bilgi için Şubeniz ile görüşebilirsiniz.
HSBC Bank A.Ş.

 

Tüm bankacılık ihtiyaçlarınız için ürün, hizmet ve avantajlarıyla HSBC Advance1 yanınızda.

HSBC Advance'in Öne Çıkan Hizmetleri

 • Kişiye Özel Müşteri Temsilcisi
  Kişiye özel bireysel bankacılık ürün ve hizmetlerinde uzman Müşteri Temsilciniz günlük bankacılık çözümleri sunar.
 • Dijital Kanallardan ve ATM'lerden Ücretsiz EFT ve Havale2
  Advance kriterini sağlayarak, EFT ve Havale işlemlerinizi HSBC İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık uygulaması ve ATM'lerinden ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.
 • Dijital Kanallardan Özel Mevduat Oranları
  Advance kriterini sağlayarak, HSBC İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık uygulamasından e-Mevduat hesabı açabilir, birikimlerinizi avantajlı mevduat oranlarıyla değerlendirebilirsiniz.
 • Modern Hesap3
  HSBC Modern Hesap'a geçin, TL, USD, EUR ve GBP para birimlerinde açılabilen, günlük bankacılık ihtiyaçlarınızı karşılarken, Hoş Geldin Faizi sunan Modern Hesap ile tanışın.
 • HSBC İhtiyaç Kredisi4
  Advance kriterini sağlayarak, size özel faiz oranları ve limitlerle ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.
 • Yurt Dışında Tüm ATM'lerden Para Çekimi5
  HSBC Advance Banka Kart'ınızı kullanarak, yurt dışındaki tüm ATM'lerden USD, EUR, GBP, CAD ve AUD para birimlerinde avantajlı ücretlerle, kur değişimine uğramadan para çekebilirsiniz.
 • HSBC Advance Kredi Kartı6
  HSBC Advance Kredi Kart'ınız, hafta sonu yapacağınız restoran harcamalarında %10, internetten yapacağınız alışverişlerde %10 indirim ve daha birçok ayrıcalık sunar.
 • HSBC Advance Kartları ile Tüm Yurt İçi ATM’lerden Ücretsiz İşlem Avantajı7
  HSBC Advance Banka ve Kredi Kartınız ile tüm yurt içi banka ATM'lerinden vadesiz hesaptan para çekme (TL), para yatırma (TL), bakiye sorgulama, kredi kartı borç ödeme, kredi kartı borç ve limit sorgulama işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

HSBC Advance avantajları ile tanışın