Ana içeriğin başı

HSBC Advance’e Hoş Geldiniz

 

Önemli Bilgi : 14 Aralık 2020 itibarıyla, HSBC Advance müşterisi olabilmek ve ayrıcalıklarından yararlanmak için 25.000 TL olan Advance varlık kriteri, 100.000 TL olarak güncellenecektir. Bankamızdaki birikimlerinizi 100.000 TL (veya döviz cinsinden muadili) üzerinde tutarak, HSBC Advance’in sunduğu tüm ayrıcalıklarından yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Tüm bankacılık ihtiyaçlarınız için yenilenen avantajları, ürün ve hizmetleriyle HSBC Advance1 yanınızda.

HSBC Advance'in Öne Çıkan Hizmetleri

 • Kişiye Özel Müşteri Temsilcisi
  Kişiye özel bireysel bankacılık ürün ve hizmetlerinde uzman Müşteri Temsilciniz günlük bankacılık çözümleri sunar.
 • Dijital Kanallardan ve ATM'lerden Ücretsiz EFT ve Havale2
  Advance kriterini sağlayarak, EFT ve Havale işlemlerinizi HSBC İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık uygulaması ve ATM'lerinden ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.
 • Dijital Kanallardan Özel Mevduat Oranları
  Advance kriterini sağlayarak, HSBC İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık uygulamasından e-Mevduat hesabı açabilir, birikimlerinizi avantajlı mevduat oranlarıyla değerlendirebilirsiniz.
 • Modern Hesap3
  HSBC Modern Hesap'a geçin, TL, USD, EUR ve GBP para birimlerinde açılabilen, günlük bankacılık ihtiyaçlarınızı karşılarken, Hoş Geldin Faizi sunan Modern Hesap ile tanışın.
 • HSBC İhtiyaç Kredisi4
  Advance kriterini sağlayarak, size özel faiz oranları ve limitlerle ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.
 • Yurt Dışında Tüm ATM'lerden Para Çekimi5
  HSBC Advance Banka Kart'ınızı kullanarak, yurt dışındaki tüm ATM'lerden USD, EUR, GBP, CAD ve AUD para birimlerinde avantajlı ücretlerle, kur değişimine uğramadan para çekebilirsiniz.
 • Yenilenen Avantajları ile HSBC Advance Kredi Kartı6
  HSBC Advance Kredi Kart'ınız, hafta sonu yapacağınız restoran harcamalarında %10, internetten yapacağınız alışverişlerde %10 indirim ve daha birçok avantaj sunar.

HSBC Advance avantajları ile tanışın

HSBC Advance müşterisi olmak,

HSBC Advance müşterisi olmak ve avantajlardan yararlanmak için, bankamızda en az 25.000 TL veya muadili döviz cinsinden bakiyenizin bulunması yeterlidir.