Ana içeriğin başı

HSBC Premier'e Hoş Geldiniz

  

Hemen Başvur

Kişiye özel müşteri temsilcisi aracılığıyla, kapsamlı birikim yönetimi ürünleri, uluslararası çözümler, siz ve aileniz için ayrıcalıklı ve kolay bankacılık, Premier'e özel ücretsiz para transferleri ve avantajlı oranlar ile kişiye özel bir bankacılık hizmeti ile tanışın.

HSBC Premier'in Dolu Dolu Ayrıcalıklarıyla Hayatı Dopdolu Yaşa

HSBC Premier1, müşterilerimizin hayatı dopdolu yaşamasına destek olmak için, ihtiyaçlarına ve hayat tarzlarına yönelik, dolu dolu ayrıcalıklar ve hizmetler ile tasarlandı.

Premier'in Öne Çıkan Hizmetleri

 • Kişiye Özel Premier Müşteri Temsilcisi
  Finansal Piyasalar konusunda uzman, SPK lisanslı Premier Müşteri Temsilciniz, tüm bankacılık ihtiyaçlarınızda size destek olur.
 • Tüm Bankacılık Kanallarından Ücretsiz EFT/Havale/ Döviz Transferi2
  Premier kriterini sağlayarak, tüm para transfer işlemlerinizi HSBC Şubeleri, İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık uygulaması, Telefon Bankacılığı ve HSBC ATM'lerinden ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.
 • Yurt İçinde ve Yurt Dışında Tüm ATM’lerden Ücretsiz Para Çekme3
  HSBC Premier Banka Kartınızı kullanarak, yurt içi ve yurt dışındaki tüm ATM’lerden ücretsiz para çekebilirsiniz.
 • Modern Hesap4
  HSBC Modern Hesap'a geçin, TL, USD, EUR ve GBP para birimlerinde açılabilen, günlük bankacılık ihtiyaçlarını karşılarken size özel hoş geldin faizi sunan Modern Hesap özellikleriyle tanışın.
 • Yurt Dışında da Ana Hesap Olarak Kullanılabilen, Global Premier Hesap
  Global Premier hesabınızı yurt dışında da ana hesabınız olarak tanımlayarak, USD, EUR, GBP, CAD ve AUD para birimlerinde, kur farkına uğramadan kullanabilirsiniz.
 • Zenginleştirilmiş Seyahat Ayrıcalıkları ile HSBC Premier Miles Kredi Kartı
  HSBC Premier Miles Kredi Kartı ile hafta sonu internet alışverişlerinizde ve tüm yurt içi restoran harcamalarınızda %20 indirim; birçok şehirde havalimanı otopark ve vale hizmetlerinde %50 indirim gibi ayrıcalıklar, dünyanın her yerinde hayatınızı kolaylaştırır.

HSBC Premier'in size ve ailenize sunduğu tüm ayrıcalıkları keşfedin

HSBC Premier müşterisi olmak,

HSBC Premier'in dolu dolu ayrıcalıkları ile hayatı dopdolu yaşamak ve yaşatmak için, bankamızda en az 250.000 TL veya muadili döviz cinsinden bakiyenizin bulunması yeterlidir.

HSBC ülkelerinden birinde Premier olduğunuzda Türkiye’de de Premier olabilirsiniz.

Sizi Arayalım