Ana içeriğin başı

DAHA İLERİYE HEP BİRLİKTE

Hayallerinizi gerçekleştiriken sevdiklerinizle birlikte HSBC Advance de yanınızda.

Alternate Text

Advance benim için uygun mu?

Siz de vadesiz hesabınızdan aylık toplam 500 TL ve üzerinde 1’i fatura olmak üzere 3 adet otomatik ödeme talimatı verin, HSBC Advance'in tüm ayrıcalıklarıyla hemen tanışın!

 • Günlük bankacılık işlemlerinizi ücretsiz gerçekleştirebilir, şubelerimiz dahil tüm kanallardan yapacağınız EFT, havale ve döviz transferi işlemlerinizde ücret ödemezsiniz.
 • Birikimlerinizi Modern Hesap’ta sürekli hoş geldin faizi ile değerlendirebilirsiniz.
 • HSBC Advance Kredi Kartı ile yapacağınız tüm tek çekim alışverişlerinizi 3,4,5 veya 6 taksite böldürebilir, internetten yapacağınız alışverişlerde ise %10 indirim kazanırsınız.

Ödeme talimatları neler olabilir?

Otomatik fatura talimatları, düzenli ödeme talimatları (kira, aidat, okul ödemeleri ve diğer bankalardaki kredi taksit ödemeleri için vereceğiniz EFT / Havale talimatları), bireysel emeklilik ödeme planları, HSBC Kredi Kartı borç ödemelerine ait otomatik ödeme talimatları.

Açıklamalar

 • HSBC Advance müşterisi olmak için vadesiz hesaptan 1'i otomatik fatura talimatı olmak üzere en az 3 düzenli ödeme talimatı verilmesi gereklidir.
 • HSBC Advance avantajlarından faydalanabilmek için, 1’i fatura olmak üzere en az 3 adet talimatların aylık toplam 500 TL ve üzeri olarak ödenmesi yeterlidir.
 • Aynı ay içerisinde aynı hesaba gönderilmiş olan birden fazla talimat ile müşterinin kendi hesapları arasında yaptığı ödemeler düzenli ödeme olarak kabul edilmez. Fatura talimatları için de aynı ay içindeki ödenmiş faturaların birbirinden farklı olması gerekir.
 • Ödemelerin gerçekleşmesi durumunda müşteri HSBC Advance avantajlarından gelecek ayın sonuna kadar faydalanabilir.
 • Talimatları ödenen HSBC Advance müşterilerimiz hesap işletim ücreti ödemez ve tüm kanallardan para transferlerini ücretsiz gerçekleştirir. Hafta içi 16:00 - 17:00 arasında yapacağınız EFT işlemleriniz tüm bankacılık müşterilerimiz için ücretli olarak yapılır.
 • Döviz transferlerinde, muhabir banka ücreti müşteri hesabına yansıtılır.
 • Talimatları ödenen HSBC Advance müşterilerimiz Modern Hesap'taki bakiyelerine sürekli hoş geldin faizi kazanır.
 • Modern Hesap’ta bakiyenin 2.000 TL ile 100.000 TL arasındaki kısmı için faiz uygulanır, 2.000 TL’ye kadar olan tutar vadesiz hesabınızda kalır ve faiz uygulanmaz. Faiz oranı günlük işleyen yıllık brüt faizdir ve Bankanın değiştirme hakkı saklıdır.
 • HSBC Advance Kredi Kartı avantajları, talimatları ödenen HSBC Advance müşteriler için bu kartı kullanmaları durumunda geçerlidir.
 • 6’ya varan taksit kampanyası, HSBC Advance müşteriler için ekstre tarihine kadar HSBC Advance Kredi Kartı ile yaptıkları 100 TL ile 10.000 TL arasındaki yurt içi tek çekim alışverişlerde geçerlidir. Kumarhane harcamaları, alkollü içecek, bahis siteleri, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama, kuyumculuk ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar, yemek, gıda, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünler kampanya kapsamı dışındadır. Elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında sadece 3 taksit yapılabilir. Müşteri diğer alışverişini 3,4,5 veya 6 taksitlendirebilir. Müşteri taksitlendirmek istediği her işlem için ayrı talep iletmelidir.
 • İşlemler otomatik olarak taksitlendirilmeyecektir; müşteriler taksitlendirme işlemini bankamızda kayıtlı cep telefonlarına gönderilecek SMS’e geri dönüş yaparak gerçekleştirebilirler. Bunun dışında müşteriler HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı, HSBC ATM’leri, HSBC Telefon Bankacılığı aracılığıyla da taksitlendirme işlemini gerçekleştirebilir.
 • İnternetten HSBC Advantage üye işyerlerinde yapılan tek çekim işlemlerin %10’u iade edilecektir. İndirim 10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olup her bir müşterimiz için iade tutarı işlemin yapıldığı ay için 20 TL ile sınırlıdır.
 • HSBC Bank A.Ş., kredi değerlendirme ve ön onaylı kredi limiti tanımlamama, belirtilen avantaj ve koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya durdurma hakkına sahiptir.
 • Kredili Mevduat Hesabı başvurunuz, bankamızın kredi ve risk değerlendirme koşulları kapsamında değerlendirilerek, KMH limitiniz tanımlanır.

HSBC Advance için Bize Ulaşın

Size en uygun olanı seçin.

HSBC Advance'e Özel Telefon Bankacılığı Hattı

0850 211 0 115