Ana içeriğin başı

DAHA İLERİYE HEP BİRLİKTE

Hayallerinizi gerçekleştiriken sevdiklerinizle birlikte HSBC Advance de yanınızda.

Alternate Text

Advance benim için uygun mu?

Siz de vadesiz hesabınızdan aylık toplam 500 TL ve üzerinde, en az 1’i fatura olmak üzere 3 adet otomatik ödeme talimatı verin, HSBC Advance'in tüm ayrıcalıklarıyla hemen tanışın!

 • Günlük bankacılık işlemlerinizi ücretsiz gerçekleştirebilir, HSBC ATM'leri, İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık uygulamasından yapacağınız EFT ve havale işlemlerinizde ücret ödemezsiniz.
 • HSBC Advance Kredi Kartı ile internetten yapacağınız alışverişlerde %10 indirim kazanırsınız.

Ödeme talimatları neler olabilir?

Otomatik fatura talimatları, düzenli ödeme talimatları (kira, aidat, okul ödemeleri ve diğer bankalardaki kredi taksit ödemeleri için vereceğiniz EFT / Havale talimatları), bireysel emeklilik ödeme planları, HSBC Kredi Kartı borç ödemelerine ait otomatik ödeme talimatları.

Açıklamalar

 • HSBC Advance müşterisi olmak için vadesiz hesaptan 1'i otomatik fatura talimatı olmak üzere en az 3 adet düzenli ödeme talimatı verilmesi gereklidir.
 • HSBC Advance avantajlarından faydalanabilmek için, 1’i fatura olmak üzere en az 3 adet otomatik ödeme talimatının aylık toplam 500 TL ve üzerinde ödenmesi yeterlidir.
 • Aynı ay içerisinde aynı hesaba gönderilmiş olan birden fazla ödeme talimatı ile müşterinin kendi hesapları arasında yaptığı ödemeler düzenli ödeme olarak kabul edilmez. Fatura talimatları için de aynı ay içindeki ödenmiş faturaların birbirinden farklı olması gerekir.
 • Ödemelerin gerçekleşmesi durumunda müşteri HSBC Advance avantajlarından bir sonraki ay boyunca faydalanılabilir.
 • Talimatları ödenen HSBC Advance müşterilerimiz HSBC ATM'leri, İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık uygulamasından EFT ve havale işlemlerini ücretsiz gerçekleştirir. Hafta içi 16:00 - 17:00 arasında yapacağınız EFT işlemleriniz tüm bankacılık müşterilerimiz için ücretli olarak yapılır.
 • HSBC Advance Kredi Kartı avantajları, talimatları ödenen HSBC Advance müşteriler için bu kartı kullanmaları durumunda geçerlidir.
 • İnternetten HSBC Advantage üye işyerlerinde yapılan tek çekim işlemlerin %10’u iade edilecektir. İndirim 10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olup her bir müşterimiz için iade tutarı işlemin yapıldığı ay için 20 TL ile sınırlıdır.
 • HSBC Bank A.Ş., kredi değerlendirme ve ön onaylı kredi limiti tanımlamama, belirtilen avantaj ve koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya durdurma hakkına sahiptir.
 • Kredili Mevduat Hesabı başvurunuz, bankamızın kredi ve risk değerlendirme koşulları kapsamında değerlendirilerek, KMH limitiniz tanımlanır.

HSBC Advance için Bize Ulaşın

Size en uygun olanı seçin.

HSBC Advance'e Özel Telefon Bankacılığı Hattı

0850 211 0 115